KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16182048
nr 1618 2048
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Porträtt av Erik Lindberg. Signerad. Bildmått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:31:09
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell